Rastgele

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 5 Android Oyun ve Uygulama!

Daha önce iOS için yaptığımız içeriği Android için de yapalım istedik. En sıkıldığımız, yeni bir şeylerle uğraşmak istediğimiz zamanlarda ilk olarak uygulama marketlerine baktığımız aşikar. Android platformu için kısa süreliğine ücretsiz olan 5 oyun ve uygulamayı sizin için sunacağım. Bu oyun ve uygulamaları bir kez indirdiğinizde veya indirme işlemini başlatıp iptal ettiğinizde ürünler tamamen sizin olacak. Yani 2 gün sonra sizden para istemeyecekler. Toplam değeri 29 TL olan 5 ücretsiz oyun ve uygulamaya aşağıdan bakabilirsiniz.

1’i uygulama 4’ü oyun olmak üzere normalde ücretli olsa da kısa süreliğine ücretsiz olan 5 uygulamayı sizler için sunduk.

1- Hourly Weather Pro

Hiçbir reklam olmadan yerel hava durumunu detaylı şekilde öğrenmek istiyorsanız, bu uygulamayı indirmenizi öneriyorum. Yağmur, kar, sıcaklık, basınç, rüzgar hızı, bulutlar, nem, dalgalar, fırtına radarı gibi pek çok veriyi sizinle paylaşan bu uygulama, yaptığı saatlik tahminlerle Android cihazınızı daha etkin kullanmanızı sağlar. Android için sunulan özel widget’lar sayesinde ana sayfanız üzerinden hava durumunu görebilir ve dışarı çıkarken ona göre hazırlanabilirsiniz.

Normal Fiyatı: 14,99 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

 

2- MathLand Full Version: Mental Math Games for kids

 

Bu oyun daha çok yaşı küçük olan kardeşlerimiz için aksiyon özelliklerinin yanında eğitim de veriyor. Matematiği çocuklara sevdiren bir oyun olan MathLand, çocuklarına matematiği sevdirmek isteyen ebeveynlerin vazgeçilmez oyunu olabilir.

Normal Fiyatı: 4,79 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

 

3- Age of Civilizations Afrika

436 vilayetin yer aldığı oyunda, stratejik hamleler yapacaksınız. Bir ülkeyi yönetmek gibi planlarınız varsa, bu işe Afrika’dan başlayabilirsiniz. Modern dünyadan 1. Dünya Savaşı’na kadar pek çok senaryonun yer aldığı oyunda, en iyi stratejiyi uygulayan kazanır.

Normal Fiyatı: 4,10 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

 

4- AngL

Bu rahatlatıcı ve minimalist bulmaca oyunu çok hoşunuza gidecek. 85’ten fazla elle tasarlanmış bölümleri geçerek ne kadar zeki olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Normal Fiyatı: 2,19 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

 

5- Bejazzled

 

İngilizcenizi geliştirmek için, tüm kelimeler İngilizce olan bu kelime bulma oyununu terhcih edebilirsiniz. Hem eğlenebileceğiniz hem de beyin kaslarınızı çalıştırabileceğiniz bu oyuna bir şans verebilirsiniz.

Normal Fiyatı: 2,99 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Ağustos 2018, 17:28

Mabel Matiz’den Yeni Albüm: Maya

Gerek tarzıyla, gerek hayata bakış açısıyla, gerekse de şarkılarının sıradışılığıyla bizi kendisine hayran bırakan Mabel Matiz, ZOOM şirketi adı altında çıkarttığı “Maya” albümünün adını 2007’de annesiyle çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak tanıttı ve altına bu notu düştü: “Yeni albümüme annemin adını verdim. Olduğum şeyle, özle mutlu olabilmeyi denediğim, öğrendiğim zamanların şarkılarını...

Devamını Görüntüle