Rastgele

Ian Somerhalder’den Bir Vampir Dizisi Daha Geliyor

The Vampire Diaries dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Ian Somerhalder’i çok yakında tekrar ekranlarda izleyebileceğiz. 1 senedir ortalıklarda gözükmeyen Ian yeni projesiyle gümbür gümbür geliyor. Yeni dizisinde ise konu yine vampirler. Anlaşılan Ian vampirleri çok sevmiş olmalı!
Dizi ünlü yazar Jonathan Maberry’nin V-Wars adlı romanının uyarlaması olacakmış, ismi de öyle kalacakmış. V-Wars dizisi on bölümden oluşacak olan birinci sezonun onayını almış. Çekimlerin Mayıs ayında başlayacağı iddia ediliyor. Şu an tek net bilgi Netflix’de yayınlanacak olması.

Teknik ekipte ise hem yönetmen hemde yürütücü yapımcı olarak Brad Turner var. Diğer yürütücü yapımcılar arasında Eric Birnberg, David Ozer, Ted Adams ve James Gibb gibi isimlerde bulunuyor. Beklenenin aksine Ian bir vampiri canlandırmayacak. Doktor Luther Swann karakterine hayat verecek.

Dizinin konusu ise şöyle :

Doktor Luther Swann’in en yakın arkadaşı Michael Fayne bilinmeyen bir hastalığa kapılır ve insan eti yiyen bir çeşit vampire dönüşür. Bu nereden geldiği belli olmayan virüs hızla yayılmaktadır ve bulaşıcıdır. İşler çığırından çıkar ve insanlar ve vampirler arası büyük bir savaş başlar. Doktor Luther Swann ise bu savaşından arasında kalmıştır. Virüsün nerden geldiğini ve vampirleri nasil iyilestirebileceğini arastırır ama o sırada en yakın arkadaşı Michael çoktan vampirlerin lideri olmuştur.

Şimdilik kadrodan bir tek Ian’in ismi verildi. Michael Fayne’i kimin canlandıracağı ise büyük merak konusu.

Sabırsızlıkla bekliyoruz!

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Mayıs 2018, 13:04

Nasıl Öğreniriz: İlk 20 Saat

Bildiğiniz gibi yeni bir yeteneği tamamen geliştirmek 10000 saat alıyor. Bu yaşadığımız hayatlar açısından bakacak olursak çok ciddi bir zaman dilimi. Çoğumuz çalışıyor ya da okula gidiyoruz. Bu durumda yeni bir şeyler öğrenmemiz neredeyse imkansız gibi görünüyor. Ancak korkmayın 10000 saat tabiki abartı bir rakam. 10000 saat sadece bir işte...

Devamını Görüntüle