Hercai Dizisinin Parlayan Yıldızı Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler

Hercai Dizisinin Parlayan Yıldızı Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler

Yayın hayatına başladığından bu yana büyük beğeniyle izlenen Atv’nin rekorlar kıran dizisi Hercai’nin başarılı ve güzel oyuncusu Ebru Şahin’le güzel bir yolculuğa hazır mısınız? 

Başarılı

İlk olarak Ebru Şahin’in başarısından söz edelim. Hercai dizisiyle son dönemde adından en çok söz ettiren oyuncunun ünü ülke sınırlarını da aşmış durumda. Diziyle beraber birde vizyona giren sinema filmi “Şuursuz Aşk”la izleyicinin büyük beğenisini toplayan oyuncu başarısına yenilerini eklemeye devam ediyor. Güzelliğiyle değil yaptığı işlerle konuşulmak istediğini dile getirmesi de işine olan tutkusunun ortaya çıkarıyor. 

Doğa Dostu

Doğayla iç içe olmak, yeni şehirler ve o şehirlerin tarihlerini,yaşamlarını keşfetmek oyuncunun en büyük tutkusu..

”Spor Benim İçin Bağımlılık”

Aslında İstanbul Üniversitesitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan Ebru Şahin spora olan düşkünlüğünü bağımlılık olarak dile getiriyor. Küçük yaşlardan beri sporla iç içe olan oyuncu tek bir spora bağlı kalmadığını; bir gün kickboks yaparken, diğer gün Pole Dance’i, Aerial Yoga’yı ve fitness denediğini, pilates yaptığını ve dans ettiğini de belirtiyor. 

Güler Yüzlü

Gülmek en çok Ebru Şahin’e yakışıyor desek yeridir. Güzel oyuncunun her daim güler yüzlü olması en dikkat çeken özellikleri arasında..

Vintage Tutkunu

Ebru Şahin bir röportajında vintage tarzını tercih ettiğini ve hala anneannesinin gardrobunda bulunan kıyafetlerini giydiğini belirtiyor. Aynı zamanda eski döneme ait elbiseler, etekler ve fularlar da güzel oyuncunun tercihleri arasında..

Doğal Güzellik

Özellikle kıvırcık saçları güzel oyuncunun en dikkat çeken özelliği. Hayranlarına doğallıktan yana olmalarını öneren Ebru Şahin, saçlarına sık sık bakım yaptığını da belirtiyor. Yüzüne uyguladığı doğal maskeler, fönden ve boyadan uzak durduğunu belirten sözleri ise oyuncunun doğal güzelliğinin kanıtı… 

Ayakkabı Olmazsa Olmazı

Tam bir ayakkabı tutkusu olan Ebru Şahin, günlük hayatta bot tarzı ve kaba spor ayakkabı severek giydiğini belirtse de, özel gecelerde topuklu ayakkabıların üzerinde saatlerce rahatlıkla vakit geçirebileceğini de eklemeden geçmiyor.. 

”Bit Pazarını Çok Seviyorum”

Pek çok ünlünün mağaza ve marka takıntısının aksine Ebru Şahin bit pazarlarını çok sevdiğini dile getiriyor. Bir çok defa bit pazarına gittiğini söyleyen oyuncu eski parçalara olan düşkünlüğünü de sözlerine ekliyor. 

”En Büyük Hastalığım Detaycılık”

Cosmopalitan dergisine verdiği röportajda en büyük hastalığının detaycılık olduğunu belirten Ebru Şahin kendisini oynadığı rollere hazırlarken karakterinin her bir özelliğini detaylarıyla araştırıp hayata geçirdiğini dile getiriyor. 

Çocukluk Hayali Oyunculuk

Bir anda karar verip tüm işlerinden istifa ederek oyunculuk hayalini gerçekleştirmek için yaşantısını değiştiren güzel oyuncu çevresindekilerin tepkisini üzerine çeksede çocukluk hayalinden vazgeçmemiş.. Bizde kendisine iyiki hayallerinin peşinden gitmiş diyoruz.

AlininAnnesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir