Elçin Sangu ve Barış Arduç, Çağatay Ulusoy, Hande Erçel, Afra Saraçoğlu ile Aynı Listede!

Elçin Sangu ve Barış Arduç, Çağatay Ulusoy, Hande Erçel, Afra Saraçoğlu ile Aynı Listede!

Bağımsız eleştirmenlerin kurduğu ‘adlı internet sitesi 1990 yılından beri dünya çapında güzel yüzleri seçmeye başlamıştır ve günümüzde bunu devam ettirmektedir. Bu yıl Türkiye’den de güzel yüzleri olan ünlüler sitenin listesinde yer alıyor. ?

İşte listede yer alan Türk isimler

Elçin Sangu bu yıl sitenin listesinde yer alan isimlerden bir tanesi oldu. Güzelliği ile sadece Türkleri büyülememiş olmasına şaşırmamak gerek! Doğal güzelliği ile birçok ünlü isimden farklıydı. Ve listede olduğuna hiç şaşırmadık! ?

Elçin Sangu ile partner olarak Kiralık Aşk dizisinde hayran kitlesini artıran Barış Arduç ise listede yer alan diğer isim oldu. Sadece oyunculuğu değil aynı zamanda yakışıklılığı ve o harika mimiklerini kullandığı yüzü dünyaya açılıyor! ?

Aşkıyla, oyunculuğu ile her zaman gündemde olan masum güzel Hande Erçel’de listede yer alıyor! ?

Oyunculuğunu ülke sınırlarına taşıyan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy tabi ki listede! Sadece bizim olsun isterdik ama bu gidişle birçok millet ile onu paylaşmak zorunda kalacağız. ?

Listede yer aldığına şaşırmadığımız bir isim de Afra Saraçoğlu oldu! Etkileyici güzelliği ile Türkiye’den listeye giren bir isimde Afra Saraçoğlu! ❤

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir