Cinselliğin Had Safhada Olduğu En Erotik 10 Dizi

Cinselliğin Had Safhada Olduğu En Erotik 10 Dizi

Dünya çapında yayınlanan dizilere baktığımızda, RTÜK olaya müdahale etse neler yaşanırdı düşünmek bile istemiyoruz. ?Cinselliğin had safhada olduğu, en erotik dizileri IMDB puanlarına göre listeledik. Tabii ki sadece cinsellik barındırdığı için izlemeyeceğinizi biliyoruz, bu 10 dizi dönemlerinin en başarılı işleri olma özelliğini de taşıyor. Buyurun…

Cinselliğin Had Safhada Olduğu En Erotik 15 Film İçin Tıklayın! 

10- True Blood (2008-2014) IMDB: 7.9

Bir dizide vampirler varsa, cinsellik kaçınılmazdır. Bon Temps isimli küçük bir kasabada vampirler ve insanların birlikte yaşamaya başlaması, aralarındaki etkileşimi konu eden dizide; vampir hikayelerinin en yetişkin halini gözler önüne seriliyordu. True Blood, oldukça cesur sahneleriyle yayınlandığı dönemde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

9- Masters of Sex (2013-2016) IMDB: 8.0

Masters of Sex, cinsel konularda toplumun pek fazla şey bilmediği ve hep bu tür konularda utangaç kalındığı 1950’li yıllarda geçiyor. Dr. William Masters  işinde oldukça başarılı olan, aşırı disiplinli ve titiz bir jinekologdur. O güne kadar üzerinde bilimsel bir araştırma yapılmamış olan, seks süresince kadın ve erkekte yaşanan tepkimeleri araştırmak ister. En başlarda hayat kadınlarıyla çalışmaya başlayan Dr. Masters, Virginia Johnson ile birlikte bir süre sonra işi bilimsel bir araştırma konusu haline getirmek için hastaneye taşımaya karar verir. Fakat işler hiç de beklediği gibi gitmez, çünkü seks bir tabudur ve onun hakkında çalışma yapmak sapıklık olarak nitelendirilmektedir.

8- The Tudors (2007-2010) IMDB: 8.1

16. Yüzyılda geçen dizide, İngiltere kralı 8. Henry’nin özel hayatı ile birlikte, İngiltere Sarayı içerisinde yaşanan entrikalar, siyasal olaylar ve İngiltere Kilise Reformu anlatılmaktadır. 8. Henry’nin Boleyn Kızları ile olan ihtiraslı ilişkisine de geniş bir şekilde yer veren hikaye oldukça başarılı bir drama.

7- Orange Is the New Black (2013- ) IMDB: 8. 2

Netflix’in 5 sezondur süren hapishane hikayesi, biseksüel kadın karakter Piper Chapman’ın etrafında gelişiyor. Piper on yıl önce üniversitedeyken tanıdığı bir uyuşturucu satıcısı olan kız arkadaşı Alex Vause yüzünden 15 aylık hapis cezası alır. Planları altüst olan Piper, nişanlısı Larry Bloom ile olan New York City’deki normal hayatını bırakarak, cezasını federal hapishanede çekmeye başlar. Piper, Alex’le aynı hapishaneye düşer. Bir müddet sonra Alex’le tekrar bir araya gelir ve hapishanedeki diğer mahkumlarla baş etmeye çalışır.

6- Californication (2007-2014) IMDB: 8.3

Hank Moody yetenekli bir yazardır. Lakin uzun zamandır bir şey üretemiyordur. Aynı zamanda kızı Becca Moody için iyi bir baba olmaya çalışmasına ve kızının annesi Karen ile tekrar birlikte yaşamak istemesine rağmen karmaşık özel hayatından dolayı bunu bir türlü istikrarlı bir şekilde gerçekleştiremez. Hank hayatında karışıklığa Kaliforniya’da yaşamanın neden olduğunu bazen belirtir. Kızı ve kızının annesi Karen ile eskiden mutlu yaşadıkları eyalete geri dönmek istemektedir. X-Files’ın yıldızı David Duchovny sex ve alkol bağımlısı yazar Hank’e hayat veriyor. Bu eğlenceli komediyi kaçırmayın.

5- Sense8 (2015-2018) IMDB: 8.4

Farklı coğrafyada birbirinden farklı 8 kişinin akıl almaz bir şekilde birbirlerini hissetmesiyle bilgilerini, zihinlerini, yeteneklerini paylaşabilmelerini konu alan dizi erotik sahneleriyle çok konuşuluyordu. Özellikle eşcinsel karakterlerin seks sahneleri birçok izleyici tarafından tepki toplamıştı.

4- Outlander (2014- ) IMDB: 8.5

1945 yılında yaşayan, evli bir savaş hemşiresi olan Claire Randall; gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk eder ve romantik bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Claire zamanla Jamie’ye bir şeyler hissetmeye başlayacak ve iki farklı zamandan, iki farklı erkek arasında kalacaktır. Aşk, bilim kurgu, tarih ve maceranın tek bir hikayede buluşması olarak tanımlanan Outlander’ın özellikle ilk sezonunda oldukça cesur sahneler bulunuyordu.

3- Spartacus (2010-2013) IMDB: 8.6

Trakyalı asker Spartacus’ün gladyatör olma hikayesini anlatan dizi, bir zamanların en popüler dizisiydi. Spartacus’un şüphesiz ki bu kadar çok sevilmesinin nedenlerinden biri de erotik sahneleriydi. Dizi özellikle erkek izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyordu.

2- Shameless (2011- ) IMDB: 8.7

Shameless, Chicago’nun varoş bir semtinde geçiyor. Altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesini konu alan dizide evin babası olan Frank Gallagher; sahtekar, alkolik, ‘utanmaz’ bir adam. Evin en büyük çocuğu olan Fiona, fedakâr bir abla ve kardeşlerine annelik yapıyor. Bizim Hikaye olarak uyarlamasını izlediğimiz dizinin, erotik sahnelerinin yoğunluğu nedeniyle türk televizyonlarına nasıl adapte edileceği bir süre dalga konusu olmuştu.

1- Game of Thrones (2011- ) IMDB: 9.5

Dünyanın en popüler dizisi olma özelliğini taşıyan, dönemin en iyi dizilerinden olan Game of Thrones; savaş, güç, entrikaya yer verdiği kadar cinsellik konusunda da en cüretkar dizilerin başında yer alıyor. Halen diziyi izlemeyen okuyucular için ise dizinin konusu şöyle; Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kıştepesi’nin kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht’ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur. Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard’ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar’ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtaları ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir. Taht mücadeleleri her zamankinden daha sert geçecektir.

https://pigmelaf.com/cinselligin-had-safhada-oldugu-en-erotik-15-film/

 

emrederler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir