Barış Arduç Doğum Haritası: Terazi Dengesinde Bir Adam

Barış Arduç Doğum Haritası: Terazi Dengesinde Bir Adam

Barış Arduç 1987 doğumlu bir Terazi burcu. Yani güneşi Terazi burcunda. Klasik terazi özelliklerini geçerek Barış Arduç’a bu karizmayı kazandıran özellikleri nelerdir bakmaya başlayalım.

Ay burcu Boğa!

Barış’ın ayı Boğa burcunda. Heralde olabilecek en güzel ay yerleşimine sahip kendisi. Ay hemen hemen her burçta rahatsız konumdayken Boğa burcunda mutlu ve şanslıdır. Bu tarz insanlar alışkanlıklarına büyük bağlılık gösterirler. Bir düzenin içinden kolay kolay çıkamazlar. Örneğin: bir arkadaşlığı ya da ilişkiyi kolayca bitiremezler. Ya da bir şehirden kolayca taşınamazlar. Ayrıca Ay bakışlarımızı da belirleyen bir yerleşimdir. Ve Ay Boğa burcunda insana çapkın bir bakış katar. Bunun etkisini Barış’ta rahatlıkla görebiliyoruz.

Merkür burcu Akrep!

Barış’ın Merkür’ü Akrep burcunda. Bu kişiler inatçı ve şüpheci olabilirler. Bir olaya dahil olurken genellikle titizlikle yaklaşırlar. Bu kişilerin çok konuşmaya yatkınlıkları olduğu söylenebilir ancak hem çok konuşurlar hem çok düşünürler.

Venüs burcu Terazi!

Barış’ın Venüs’ü Terazi burcunda. Burç bu gezegende yönetici konumda olduğu için yine şanslı bir yerleşim. Bu yerleşimdeki insanlar oldukça romantik ve ılımlı olurlar. Ellerini attıkları her şeyi güzelleştirirler. Yaratıcı yapıya sahiptirler. Barış’ın meslek seçimini etkileyen yerleşim bu olabilir. Sonuçta her zaman yaratıcılık gerektiren bir sektörün içinde. Ayrıca Venüs’ü Terazi’de olan erkeklerin her zaman çok şık olduğu bilinen bir gerçektir. Barış’ın şıklığını hangi konuma borçlu olduğunu da görmüş olduk.

Mars burcu Terazi!

Barış’ın Mars’ı da Terazi burcunda. Bu yerleşimdeki insanlar genellikle flörtöz bir yapıya sahiptir. Bunun dışında fikirlerine karşı çıkıldığında biraz bocalayan bir yapıda olabilirler.

Jüpiter burcu Koç!

Barış’ın Jüpiter’i Koç Burcunda. Yerleşimi bu şekilde olan insanlar yenilikçidir. Kuralları yıkmak için dünyaya gelmiş gibilerdir. Kendine güvenleri çok yüksektir. Her ortamda rahatça ilgi çekebilirler. Kapıdan girdiğinde ikinci kez baktığımız insanlar genelde bu yerleşime sahiptir. Barış Arduç’un da bu yerleşime sahip olmsına pek şaşırmadık. Para ve iş konularında dönem dönem dikkatsiz davranabilseler de toparlamanın yolunu her zaman bulurlar. Bu kişilerin en çok dikkat etmesi gereken şey düşünmeden hareket etmemektir.

 

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir