Rastgele

Ucuz Ama Etkili 5 Maskara

Makyajınızı tamamlama konusunda en önemli ürün olan maskara içim seçimi doğru yapmanız gerekmektedir. Özellikle gür ve uzun kirpikleriniz yoksa maskara seçiminiz çok önemli rol oynar. Belki de tam tersi kirpikleriniz vardır da onların üzerinde doğru ürünü kullanmak istersiniz. Tabi doğru ve uygun fiyatlı maskarayı seçerek aynı anda cüzdanınızı da düşünebilirsiniz.

Maybelline Lash Sensational ile kirpiklerinizi tek tek ayrı görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda suya dayanıklı haliyle de iki sezonda da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Her ne kadar liste fiyatı 50 TL ve üzeri gibi görünse de pek çok kez indirime giren bir üründür. Mağazalardan indirime girmediğinde bile büyük ve güvenilir alışveriş sitelerinde indirimine sık sık denk gelebilirsiniz.

Dolgun kirpikleriniz var ise Essence Get Big Lashes sizin için en doğru ürün olacaktır. 3 kat daha siyah kirpikler vaat eden bu ürün oldukça uygun fiyatlı olmasına rağmen sık sık da indirimde yakalayabilirsiniz. 28 – 30 TL gibi uygun fiyatlı maskara arıyorsanız ve dolgun kirpikleriniz varsa sizin kesinlikle memnun kalacağınız bir ürün olacaktır.

5. Maybelline Total Temptation Maskara

Maybelline Total Temptation Maskara sadece dolgun kirpiklere değil kirpiklerinden şikayetçi olanlar içinde bir numaralı seçim olacaktır. Daha koyu ve yoğun kirpik görünümü elde edebilirsiniz. İlk ürün gibi liste fiyatı yüksek görünse de gratis gibi kozmetik mağazalarından ya da online alışveriş sitelerinden çok daha uygun fiyata ürüne sahip olabilirsiniz.

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

29 Mayıs 2018, 14:30

Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurma Zamanı Gelmişse Şayet Mutluluğa Giden Yolda Beni Takip Et!

Eyvah! Yoksa o büyük gün geldi çattı mı? Yüksek yüksek tepelere ev kurma zamanı mı geldi? Biliyorum aklında tek bir soru var. “Gelinliğim nasıl olacak?” Sakin ol, panik yok! Yıllardır hayalini kurduğun beyaz gelinliği seçmene yardım edeceğim. Önce derin bir nefes al ve sakin düşün. Çünkü panik insana hata yaptırır....

Devamını Görüntüle