Rastgele

Akın Akınözü’nün Bilinmeyenleri

love

Atv’nin rekorlar kıran ünü ülke sınırlarını aşmış dizisi Hercai’nin yakışıklı oyuncusu Akın Akınözü’yle kısa bir yolculuğa hazır mısınız? Başlıyoruz. 🙂

Başarılı

Hercai dizisiyle son zamanlarda adında oldukça söz ettiren oyuncunun başarısı gün geçtikçe artıyor. Diziyle beraber aldığı ilk ödülün “ödüller” olarak çoğalmasını ve bu yoldaki başarılarının devamını diliyoruz.

Yakışıklı

Akın Akınözü’nün yakışıklılığı kabul edelim ki tartışılmaz bir gerçek.

Kibar

Yakın çevresinden Akın Akınözü’nün etrafındaki kadınlara karşı son derece kibar ve nazik yaklaşımlarda bulunduğu söyleniyor.

Değişimin Gücü

Akın Akınözü’nün eski fotoğraflarını görenler kilolu hallerine şaşkınlıkla bakabilirler. Fiziğindeki bu büyük değişimiyle ilgili; Darwin’in “Ne en güçlü olan tür hayatta kalır, ne de en zeki olan. Değişime en çok adapte olabilendir hayatta kalan” sözünü çok sevdiğini söyleyen Akın Akınözü, “Değişimin gücünü ilk kez 120 kilodan 70 kiloya düştüğümde keşfettim” dedi. Bu değişim için aynı zamanda iradenin de önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Spor Olmazsa Olmazı

Sporun küçüklükten beri hayatının bir parçası olduğunu söyleyen Akın Akınözü boş bulduğu her fırsatı spor yaparak değerlendiriyor.

Matematikten Oyunculuğa

Lise yıllarında annesinin konservatuar isteğini geri çevirip oyuncu olmak istemediğini söyleyen oyuncu, Matematik okumak için Amerika’ya gitmiş UC Berkeley Applied Math alanında eğitimini tamamlamış. Yakışıklı oyuncu, matematikten oyunculuğa geçiş dönemini de şu sözlerle anlatıyor. “Matematiksel kavrayışım geliştikçe, bu dilin her yerde uygulama alanı bulduğunu fark ettim. Ben de kendime uygulama alanı olarak oyunculuğu seçtim çünkü insanlara dair, duygulara dair ve hikaye anlatmaya dair problemler beni daha fazla heyecanlandırıyor.”

İlk adım Süreyya!

Akın Akınözü’ne kendisiyle ilgili hiç bilinmeyen bir bilgi nedir diye sorulduğunda ilk adının Süreyya olduğu söylemiş. Bizde duyunca çok şaşırdık. 🙂

Sosyal Medya Yorumlarını Okuyor

Akın Akınözü, her ne kadar sosyal medyaya karşı mesafeli olsa da, kendisi için yapılan yorumları takip ettiğini ve bu yorumların ona yol gösterdiğini belirtiyor.

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Mart 2018, 00:48

26 Mart – 1 Nisan Haftalık Burç Yorumları

26 Mart ve 1 Nisan haftalık burç yorumlarında şenlik var. Merkür Retrosu ve eski sevgiler aramıza hoş geldi. Eğer gelmediyse belki siz ona gitmek isteyebilirsiniz? Bu ikisi de iyi bir karar olmaz. Karar vermek için Merkür Retrosu’nun sonlanmasını beklemeniz güzel olacaktır. 31 Mart Dolunayı da evlere şenlik kararlar ile kapınızı...

Devamını Görüntüle